logo
  • چه جمعه هاكه يك به يك غروب شد نيامدي

    چه بغضها كه در گلو رسوب شد نيامدي

    براي ما كه خسته ايم ودل شكسته ايم، نه / ولي براي عده اي چه خوب شد ، نيامدي/ تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام / دوباره صبح، ظهر، نه / غروب شد ، نيامدي.

  • السلام عليك ياأباعبدالله

    وعلي الارواح التي حلت بفنائك عليكم مني جميعا

    سلام الله أبدا مابقيت وبقي الليل والنهار ولاجعله الله آخر العهد مني لزيارتكم

۰
سید پیام
۷بهمن

 ازابتدای تاریخ بشریت تاکنون همیشه حق و باطل در مبارزه بودند و باطل سعی داشته به هر روشی جایگاه حق را اشغال کند . و در این راه از هیچ کوششی دریغ ننموده . از رنگ و لعاب دادن دروغین به باطل و وسوسه از طریق هوای نفس گرفته تا دشوار نشان دادن مسیر حق .

در این بین یکی از زشت ترین و سخیف ترین رفتار برای تخریب حق که توسط هوادارن باطل صورت میگیرد، مسخره کردن و توهین است . به زعم خود قصد دارند جایگاه حق را تنزل دهند و برای اینکار از اهانت به پیامبران و ائمه و حتی ادیان خداوند نیز کوتاهی نمیکنند.

اهانت به پیامبر اکرم (ص) تازگی ندارد . اولین بار نبوده و آخرین بار نیز نخواهد بود . این اهانت ها در زمان حیات پیامبر و در صدر اسلام نیز بوده است و از نسبت های ناروا مانند دیوانه و شاعر و دروغگو گرفته تا زدن سنگ و ریختن خاکستر و…

اما خدایی بودن و در مسیر او گام برداشتن ، با اراده و لطف خداوند هیچگاه از بین نخواهد رفت و باطل نمی تواند هیچ وقت آن را کم رنگ جلوه دهد . این راز ماندگاری اسلام و پیامبرش در قلوب است. در عوض باطل هر روز در حال نابودی و بی آبرویی است و برای نمونه کشورهای ظالم و سران کشورهای مستکبر را باید دید که هر روز به مردابی عمیق تر فرو میروند و برای رهایی از آن بیهوده دست و پا می زنند .

محمدعاشق

در این ایام که با منتشر کردن کاریکاتور پیامبر ، مسلمانان و مستضعفین را دل خون کردند و به بهانه حمله تروریستی به مجلسه فرانسوی اهانت ها و اسلام هراسی افزایش یافته است . باید روشنگری کرد و با نشان دادن اسلام واقعی و برملا ساختن تفکر تروریست های پرورش یافته در دامن نهادهای امنیتی غرب ، اذهان عمومی را روشن کرد .

مردم آگاه باشند که چگونه  منافقین و منحرفین و غربزده های منفعت طلب شیعه و سنی با سکوت خود اهانت به پیامبر را همراهی میکنند و بخاطرمنافع خویش و ذات خبیثانه شان نمیتوانند مقابل باطل صف آرایی کنند.

در اخر باید گفت همه این کوردلان و مستکبرین بدانند که با مشتی خاک نمیشود خورشید را خاموش کرد و این خورشید عالم تاب با درخشش و نور الهی عالم را دربرمیگرد و روسیاهی به زغال خواهد ماند.

نظرتان را ارسال کنید.

اَللّهُمَّ
كُنْ لِوَلِيِّكَ
الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ
صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ
في هذِهِ السّاعَه وَفي كُلِّ ساعة
وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً
وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ
طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها
طَويلا

چه انتظار عجيبي !
تو بين منتظران هم عزيز من چه غريبي!
عجيبتر كه چه آسان نبودنت شده عادت !
چه بي خيال نشستيم !
نه كوششي نه وفائي.
فقط نشسته و گفتيم:
خداكند كه بيائي ...
rss
rss


سکوت دل، گاه نوشته های یک منتظر ظهور است.

حق کپی‌رایت برای سکوت دل محفوظ است.