logo
 • چه جمعه هاكه يك به يك غروب شد نيامدي

  چه بغضها كه در گلو رسوب شد نيامدي

  براي ما كه خسته ايم ودل شكسته ايم، نه / ولي براي عده اي چه خوب شد ، نيامدي/ تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام / دوباره صبح، ظهر، نه / غروب شد ، نيامدي.

 • السلام عليك ياأباعبدالله

  وعلي الارواح التي حلت بفنائك عليكم مني جميعا

  سلام الله أبدا مابقيت وبقي الليل والنهار ولاجعله الله آخر العهد مني لزيارتكم

۱
سید پیام
۴بهمن

 

شاید شما هم جزء کسانی باشید که به زبانهای انگلیسی و فرانسوی و… تسلط ندارید اما قصد دارید در این جنبش بزرگ، حضور داشته باشید و سهم خود را از این سفره ی اخروی بردارید؛ اگر این طور است، راهکارهایی را به شما پیشنهاد می کنم.

به گزارش ” بوشهر ۲۴ “، در پی پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، جنبش letter4u جهت ارائه راهکارهای مختلف جهت نشر گسترده پیام مهم رهبر انقلاب، راه اندازی شد.

این گزارش می افزاید؛ این جنبش که از طریق آدرس letter4u.blog.ir در دسترس است. در پست های مختلف به ارائه راهکارهای مختلف، جهت رساندن پیام صادر شده از سوی رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی می پردازد.

در اولین پست این وبلاگ آمده است؛

«همانطور که اطلاع دارید، نامه رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان اروپایی و امریکای شمالی(بخوانید همه جوانان دنیا) منتشر شد و حتی صرف انتشار این نامه توسط تعداد نسبتاً محدودی سایت و اکانت شبکه های اجتماعی، بازتاب گسترده ای در بین خبرگزاری ها و رسانه های بین المللی به همراه داشت.

این نامه و موجی که مستقیماً توسط رهبر عزیزمان ایجاد شده است، فرصت استثنایی و بی نظیری است تا ما به عنوان سربازان این جبهه فرهنگی به تکلیف خود جهت صدور اسلام و انقلاب اسلامی به سراسر دنیا و بیداری اذهان جوانان سایر کشورها عمل کنیم و همان طور که پدران و مادران مان در ایجاد انقلاب اسلامی ایران نقش ایفا کردند، ما هم در ایجاد انقلاب جهانی که در محدوده ی ذهن و فکر افراد رخ خواهد داد، به وظیفه خود عمل کنیم.

شاید شما هم جزء کسانی باشید که به زبانهای انگلیسی و فرانسوی و… تسلط ندارید اما قصد دارید در این جنبش بزرگ، حضور داشته باشید و سهم خود را از این سفره ی اخروی بردارید؛ اگر این طور است، راهکارهایی به شما پیشنهاد می شود.

اما قبل از شروع توضیحات اصلی، نکته ای ضروری را باید در ذهن تان در هر لحظه به یاد داشته باشید:

وظیفه ی اصلی ما در این مورد، رساندن یک پیام به گوش جوانان سراسر جهان است: “شخصی برای تو، پیامی نوشته است”! این اصلی ترین پیامی است که باید به گوش مخاطبین خارجی این نامه برسد؛ در واقع اصل نامه، در مراحل بعد قرار دارد و مرحله ی اول وظیفه ما، رساندن این خبر که «خبری وجود دارد» است؛ در مراحل بعد، باید بر روی جزئیات این «خبر» کار کرد که ان شاءالله بعد از اجرای مرحله ی اول کار، در مورد ادامه جریان سازی ها هم راهکارهایی را پیشنهاد خواهم کرد. پس در حال حاضر، همه توان خود را معطوف به همین مسئله می کنیم.»

این وبلاگ به طور تخصصی راهکارهایی جهت رساندن پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان جهان از طریق در فیسبوک، اینستاگرام و پلاس را توضیح داده است. که از طریق لینک های زیر می توانید آن را مشاهده کنید؛

صفحات رهبری در شبکه های اجتماعی مختلف

پیام رهبر معظم انقلاب

انتشار گسترده در گوگل پلاس

***

پیام رهبر معظم انقلاب

انتشار گسترده در فیسبوک

***

پیام+رهبر+معظم+انقلاب

انتشار گسترده در اینستاگرام

”چگونه پیام رهبر معظم انقلاب را به گوش جوانان اروپایی و آمریکایی برسانیم؟/ راه کارهای تخصصی جهت نشر در شبکه های اجتماعی“ دارای ۱ نظر است.

 1. الف م می‌گه:

  سلام داداش سید خوبین ؟
  بی وفا شدین . بهم سر نمی زنین . حال ما رو نمی پرسین . داداش بزرگه این رسمشه ؟
  ستایش کوچولو رو ببوسین

نظرتان را ارسال کنید.

اَللّهُمَّ
كُنْ لِوَلِيِّكَ
الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ
صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ
في هذِهِ السّاعَه وَفي كُلِّ ساعة
وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً
وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ
طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها
طَويلا

چه انتظار عجيبي !
تو بين منتظران هم عزيز من چه غريبي!
عجيبتر كه چه آسان نبودنت شده عادت !
چه بي خيال نشستيم !
نه كوششي نه وفائي.
فقط نشسته و گفتيم:
خداكند كه بيائي ...
rss
rss


سکوت دل، گاه نوشته های یک منتظر ظهور است.

حق کپی‌رایت برای سکوت دل محفوظ است.